Glasswin Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri | Isparta Cam Balkon


Üstten Askılı Cambalkon Sistemi

Üstten Askılı Cambalkon Sistemi (Premium Serisi), Isparta Cambalkon

Üstten Askılı Cambalkon Sistemi

Üstten Askılı Cambalkon Sistemi

PREMIUM ASKILI SERİSİ alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri kafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız bir sistemdir.

 PREMIUM ASKILI SERİSİ alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri kafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız bir sistemdir. Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askılı hareket etmektedir.
Camlar katlandığı zaman zeminde hiçbir profil ray vb. mekanizmalar bulunmadığından dolayı mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırarak ferah ve modern ortamlar sunar. Kayar kanatları sayesinde katlanabilen bir sistem olduğundan, iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlayan bu sistemde 10 mm kalınlığındaki temperli cam sayesinde tam bir güvenlik elde edilebilir.   PREMIUM ASKILI SERİSİ 'nde kullanılan rulmanlar yatay rulman değil dikey rulmanlar olduğundan camın ağırlığını daha rahat taşımaktadır. Kanat genişlikleri 60-130 cm aralıklarında kullanılabilir, yükseklik ise 400 cm' ye kadar çıkartılabilir. Her kanatta 8 adet rulman görev yapmaktadır. Alüminyum et kalınlığı 5.5 mm dir. 
Sistemde yan kasaya basan kıl fitiller tercih edilmiştir. Bunun sayesinde izolasyon sağlanmıştır. Kanatlar, dönüş esnasında üst rayda özel aparatlar kullanıldığından güç harcamadan kolayca dönen park yeri mevcuttur. Aynı seride kelebek sisteminde kullanılabilmektedir.
 

Makaleler

Isparta cam balkon 2020 fiyatları, size özel fırsatlar için hemen arayın.

Isparta Uygun Fiyatlı Cam Balkon yaptırmak içni hemen bizleri arayın size özel fırsatları kaçırmayın, ısparta cam balkon fiyatları içni sitemize bekliyoruz.

Detay Detay Detay

Glasswin Bayrama Özel Lüx Seri Cambalkon da İndirim.

Glasswin Bayrama Özel Lüx Seri Cambalkon da İndirim detaylrı için hemen bizi arayın yerinizi ayırttırın.

Detay Detay Detay

Referanslarımız

Verdiğimiz profesyonel hizmetler sonucunda sizlere referans edindiğimiz işletmelernden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.