Glasswin Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri | Isparta Cam Balkon


Eşikli ve Eşiksiz Sürmeli Cambalkon

Eşikli ve Eşiksiz Sürmeli Cambalkon Sistemi, Isparta cambalkon

Eşikli ve Eşiksiz Sürmeli Cambalkon

Eşikli ve Eşiksiz Sürmeli Cambalkon

EŞİKLİ VE EŞİKSİZ SÜRME SERİSİ restoranlar, oteller, pastaneler, oda bölmeler için tasarlanmış bir sistemdir.

EŞİKLİ VE EŞİKSİZ SÜRME SERİSİ restoranlar, oteller, pastaneler, oda bölmeler için tasarlanmış bir sistemdir. Camların katlanması problemli olan yerlerde, SLIDING SÜRME SERİSİ kullanılır.  Ayak takılması olan yerlerde SLIDING EŞİKSİZ SÜRME SERİSİ uygulanır. Kanat genişliği 40-100 cm arasında uygulanabilir. Sistem yüksekliği maksimum 260 cm dir.  SLIDING EŞİKLİ SÜRME SERİSİ 'nde su alma riski yoktur. Sistemde kanatlar içeri katlanmadığından dolayı her türlü perde sistemi uygulanabilir.
Alttan taşımalı bir üründür. 8mm ve 10 mm seçenekleri vardır. Birbirine kenetli alüminyum profiller ve yine birbirine kenetli plastik baza kapağı bağlantı elemanları ile camlar birbirini yakalayarak kapanır. Diğer sürme sistemlerine göre daha güvenlikli ve daha izolasyonlu tasarlanmıştır. Profiller şekil itibariyle sistem emniyeti ve estetik görünümlü hale getirilmiştir.
 

Makaleler

Isparta cam balkon 2020 fiyatları, size özel fırsatlar için hemen arayın.

Isparta Uygun Fiyatlı Cam Balkon yaptırmak içni hemen bizleri arayın size özel fırsatları kaçırmayın, ısparta cam balkon fiyatları içni sitemize bekliyoruz.

Detay Detay Detay

Glasswin Bayrama Özel Lüx Seri Cambalkon da İndirim.

Glasswin Bayrama Özel Lüx Seri Cambalkon da İndirim detaylrı için hemen bizi arayın yerinizi ayırttırın.

Detay Detay Detay

Referanslarımız

Verdiğimiz profesyonel hizmetler sonucunda sizlere referans edindiğimiz işletmelernden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.